Шокін пішов у другу відпустку за неповних п’ять місяців роботи

Про це повідомив заступник Шокіна Володимир Гузир, який виконуватиме обов’язки генерального прокурора. Сьогодні на Комітеті з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради за участю Віктора Шокіна збирались розглянути подання ГПУ про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Сергія Клюєва. Однак, у засіданні взяв участь заступник генпрокурора.

Як відомо, це вже не перша відпустка Віктора Шокіна протягом його призначення на посаду очільника ГПУ. Указ про призначення нового генпрокурора підписаний президентом 10 лютого поточного року, а вже за місяць після призначення Шокін пішов у відпустку без пояснення причин необхідності у відпочинку.

Нагадаємо, причиною раптової відпустки Віктора Шокіна у березні ЗМІ називали важке захворювання, проте нещодавно генпрокурор ці чутки спростував і запевнив, що здоровий.

Читайте также: ШОКИН НАЗВАЛ ОДНУ ИЗ ПЯТИ СТАТЕЙ, КОТОРЫЕ ИНКРИМИНИРУЮТ КУЗЬМИНУ. НАРДЕП СОТНИК ГОВОРИТ ЧТО БЫВШИЙ 1-ЗАМ ГЛАВЫ ГПУ МОГ ПОЛУЧИТЬ НЕГЛАСНУЮ "ПРОКУРОРСКУЮ ИНДУЛЬГЕНЦИЮ", А ВОТ АРБУЗОВА, ЗАХАРЧЕНКО, РАТУШНЯКА И КУРЧЕНКО "КРУТЯТ" ПО ПОЛНОЙ

Кореспондент ТСН Інна Боднар

http://antikor.com.ua/articles/49337-okin_pishov_u_drugu_vidpustku_za_nepovnih_pjatj_misjatsiv_roboti

ТОП новости

Вход