У селі в Щербанівській ОТГ запустять новий водопровід за майже 1,5 млн грн


У селі Гора, що в Щербанівській ОТГ Полтавського району, завершують роботи з облаштування нового водопроводу. Об этом сообщает tvoyaparallel.in.ua со ссылкой на СМИ.

З Полтави до села проклали трубу довжиною 3 тис. 680 м та діаметром 110 мм. Це дозволить забезпечити місцевих жителів якісною водою. Хід робіт сьогодні перевірили в.о.голови Полтавської ОДА Олег Пругло, керівництво району, Щербанівської ОТГ та ПАТ “Полтавводоканал”.

– Сьогодні ми проводимо технічну нараду та вирішуємо організаційні моменти. У селі є своя свердловина, але якість води не відповідає стандартам. Дороговартісного очищення сільська рада забезпечити не може, то вирішили провести водопровід. Окрім якісної води, ще й підвищиться тиск при її подачі, – зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло.

На роботи з прокладання водогону з місцевого бюджету витратили майже 1,5 млн₴ Невдовзі тут встановлять ще й лічильник. Витрати за всі роботи візьме на себе сільська рада.

Катерина Кузьменко в селі Гора проживає майже 30 років. Її квартира розташована на першому поверсі двоповерхового будинку. Каже, не завжди в оселі є вода, та й з тиском проблеми.

– У водопроводі не завжди гарний тиск. Часто води немає ввечері, іноді біжить тонкою цівкою. Щодо смаку, то також не дуже гарна. Сподіваємося, що незабаром у нас з водопостачанням не буде. Чекаємо на новий водогін, – розповіла пані Катерина.

Воду жителям села обіцяють подати до 1 серпня.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-seli-v-shcherbanivs-kiy-oth-zapustiat-novyy-vodoprovid-za-mayzhe-1-5-mln-hrn/”

ТОП новости

Вход