Росіяни повстали проти Путіна через його жарти (відео)

Росіяни вибухнули обуреннями в мережі через зверхні жарти президента Росії Володимира Путіна на форумі "Росія – країна можливостей".

Об этом сообщает infoprostir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відео з "дотепами" російського лідера опублікував у себе в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передають Патріоти України.

На ньому один зі спікерів пропонує уявити ситуацію, в якій він разом з Путіним замовляє таксі. Однак президент Росії, посміхаючись, підкреслив, що може лише уявити собі це.

Співрозмовник Путіна продовжив розмову і сказав, що таксі приїде вчасно. "Та я не сумніваюся!" – самовпевнено сказав президент Росії.

Зал вибухнув реготом після цієї репліки, однак в коментарях під постом Смирнова люди продемонстрували кардинально протилежну реакцію – роздратування.

"Народу не до сміху", "Щось бридко", "Знову ці показні шоу. Володимире, 7% середнього класу. Твоя вища школа економіки сьогодні повідомила! Значить решта жебраки. Ось підсумки твого *бучого правління!", "Це типу розумно, смішно чи патріотично?!" – обурюються росіяни.

Путину и такси.
- Вот мы с вами заказали такси.
Путин: Давайте, представим.
- Такси приедет вовремя, мы уедем.
Путин: Да я не сомневаюсь! pic.twitter.com/u4LIW0OIEa
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) October 4, 2019

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/rosiiany-povstaly-proty-putina-cherez-ioho-zharty-video-298305.html”

ТОП новости

Вход