Латвія конфіскувала $30 млн коштів українських експосадовців


Суд в Латвії визнав злочинними та конфіскував $30 млн коштів українських чиновників, повідомляє Генеральна прокуратура України.

«Латвійський суд прийняв рішення, яким визнано злочинним походження коштів на суму понад $30 млн, які пов’язують з колишніми українськими високопосадовцями, та ухвалено рішення про їх конфіскацію», — йдеться у повідомленні.

Ці кошти на початку 2015 року були заарештовані через запит Генеральної прокуратури про надання правової допомоги. Питання щодо повернення злочинних активів в Україну буде вирішуватися на міжурядовому рівні.

Нагадаємо, у травні Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула на користь держави з кіпрських компаній Erosaria LTD і Aldoza Investments Limited, які пов’язані з Януковичем і колишніми високопосадовцями, 55 млн грн і $1 млн.

Перед цим шведські ЗМІ повідомляли, що колишній президент Віктор Янукович вивів із України $3,6 млн через один із найбільших шведських банків — Swedbank.

За даними Deutsche Welle, переважна частина коштів оточення колишнього президента Віктора Януковича осіла в Швейцарії.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/latviia-konfiskuvala-30-mln-koshtiv-ukrayinskykh-eksposadovtsiv/” Об этом сообщает jhf.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход